Aicinām apmeklēt LATABA organizēto semināru par jauno tehnoloģiju iespējām bibliotēkās

Aicinām apmeklēt LATABA organizēto semināru par jauno tehnoloģiju iespējām bibliotēkās.

Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācija  (LATABA) aicina interesentus apmeklēt bibliotēkas darbinieku profesionālās tālākizglītības semināru.

Semināra pirmajā daļā LATABA valde prezentēs darba plānu nākamajiem diviem gadiem, kā arī būs iespēja noklausīties prezentācijas par akadēmiskā bibliotekāra darbam nepieciešamajā kompetencēm. Nozīmīgs semināra informācijas punkts būs M3 Lietuvas pārstāvja UAB ATEA uzstāšanās. Ražotājs ir ieviesis būtiskus jauninājumus iekārtu ražošanā (selfčeki, vārti), kas ietekmēs bibliotēkās esošo iekārtu darbu. Uz šo pasākuma daļu tiek laipni aicināti arī to publisko un pašvaldības bibliotēku pārstāvji, kuri izmanto vai plāno izmantot RFID tehnoloģijas.

Semināra noslēdzošā  daļā RSU bibliotēkas darbinieki dalīsies praktiskajā pieredzē jauno tehnoloģisko risinājumu ieviešanā un lietotāju apkalpošanā. Pasākuma noslēgumā ir paredzēta apskates ekskursija uz bibliotēkas jauno Brīvpieejas abonementu, kur  varēs klātienē iepazīties ar RFID tehnoloģiju izmantošanu lietotāju apkalpošanas procesā.

Pasākums notiks 17. maijā Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkā (RSU) Dzirciema ielā 16., no  plkst. 11.00.

Semināra apmeklējumam jāpiesakās līdz piektdienai, 12. maijam, rakstot uz e-pastu ilona.kauce@rsu.lv.

SEMINĀRA PROGRAMMA

RSU_lib

RSU bibliotēka