Personas datu aizsardzības un autortiesību aktuālie jautājumi – iespēja pieteikties LATABA rīkotajam semināram

Profesionālās pilnveides seminārs, kas veltīts praktiskiem personas datu aizsardzības un autortiesību jautājumiem, notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās 29. novembrī. Kā lektori seminārā ir aicināti uzstāties pieredzējuši personas datu aizsardzības un  autortiesību jautājumu eksperti. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja papildināt savas zināšanas par  daudzām praktiskām lietām, sākot ar to, kas ir personas dati, ko nozīmē to “apstrāde” , kā noteikt, vai drīkst atvērt atnākušo e-pasta vēstuli un beidzot ar to, cik un ko var kopēt no grāmatām un kā noteikt autortiesības internetā atrastajiem attēliem.

Kaut arī semināra galvenā mērķauditorija ir bibliotekāri, taču apmeklēt to var arī citu profesiju pārstāvji, kuri ikdienā saskaras ar apmeklētājiem, ar kuru personas datiem tiek operēts, kā arī tie, kas rīko dažādus pasākumus, vai ikdienā saskaras ar citu autoru radītu informāciju, kuru ir kaut kādā veidā jāapstrādā (jākopē, jāprintē, jāpārpublicē u.c.).

Personām, kas nav LATABA un LBB biedri, semināra dalības maksa – 15 EUR (pieteikums jāatsūta līdz 22. novembrim uz e-pasta adresi ilona.kauce@rsu.lv). Vietu skaits ierobežots!

Semināra programma